سری 60 ورژن 3 , Symbian 9.1 - 9.2 - 9.3
برای امکانات بیشتر و دیدین مطلاب و دیدن پست های موبایل باید عضو شوید
برای امکانات بیشتر و دیدین مطلاب و دیدن پست های موبایل باید عضو شوید
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سری 60 ورژن 3, Symbian 9.1 - 9.2 - 9.3

الرئيسيةالرئيسية  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورودورود  

اس ام اس سرکاری (فارسی)

رفتن به صفحه : 1, 2  الصفحة التالية
نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 83

اس ام اس سرکاری (فارسی) Empty
پستعنوان: اس ام اس سرکاری (فارسی)   اس ام اس سرکاری (فارسی) Emptyالثلاثاء سبتمبر 08, 2009 9:59 pm

نمی دانم تا کدامین طلوع زنده خواهم ماند و در کدامین غروب خواهم رفت... اما دوست دارم تا اخرین لحظه بودنم تو را سر کار بگذارم.

خر بالدار تاحالا ديدي؟ صد درصد نه. پس خيال پرواز رو از سرت بيرون كن

اگر دیدی روزی به یادت گریه کردم بدان آن روز پیازی رنده کردم.

تو چشات نگاه كردم تمام زيبايي آفرينش رو ديدم! زياد خوشحال نشو تو چشات خودمو ديدم.

خدا می دونه که من فقط تو رو دوست دارم، خدا می دونه که تو تنها عشقه منی، خدا می دونه که فقط تو رو می پرستم، خدا می دونه که من این اس ام اسو تا حالا واسه چند نفر فرستادم!

اگه یکی دستتو گرفت دستت لرزید قلبت لرزید بدنت لرزید واسه عشق عجله نکن شاید بابابرقی باشه.

تمام عاشقاني كه مثل شمع مي سوزند تااخر امسال گاز سوز مي شوند.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: اس ام اس سرکاری (فارسی)   اس ام اس سرکاری (فارسی) Emptyالثلاثاء سبتمبر 08, 2009 9:59 pm

رود زا تمسوبیم زور نزن نمی تونی بخونی !

خوب بر عكس بخونش
...............................

مي دوني ب.م.م يعني چي؟ يعني بزرگترين مقسوم عليه مشترك. حالا مي دوني م.ب.ب يعني چي؟يعني مربا بده بابا!
---------------------------------------------------------
دوماه از زمستون گذشته "یه خرس گنده مثل تو الان باید خواب باشه نه اینکه بدو بدو بیاد اس ام اس بخونه
----------------------------------------------
سخت ترین تست کنکور 86:

1) ها ها ها ها ها

2) ها ها ها ها ها

3) ها ها ها ها ها

4) ها ها ها ها ها

حالا سوال:

در کدام گزینه قلمراد داره گریه میکنه؟!!!:
----------------------------------------------------
میتونم یه چیزی بهت بگم؟ مطمئن باش که از ته قلبم میگم... همیشه از خدا میخواستم که تو زندگیم یه همراه خوب بهم بده.. . همراهی که همیشه کنارم باشه و بتونم باهاش ارتباط برقرار کنم... خدا یکیشو به من داد.... مال من نوکیاست... مال تو چیه؟
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: اس ام اس سرکاری (فارسی)   اس ام اس سرکاری (فارسی) Emptyالثلاثاء سبتمبر 08, 2009 9:59 pm

تو هديه الهی از خداوندی برای سينه پر دردمن:عطر وجودت را برای شفا می بويم..........!
ای شلغم
--------------------------------------------------
سلام ببخشيد از اداره هواشناسی مزاحم میشوم اينجا کسی دلش هواتون را کرده چه کار بايد بکنه؟
-------------------------------------------------
هميشه ميگفتن پيدا کردن يه دوست خوب خيلي سخته اما من باورم نميشد تا اينکه تو رو ديدم که براي پيدا کردن من چه قدر زحمت کشيدي ...
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: اس ام اس سرکاری (فارسی)   اس ام اس سرکاری (فارسی) Emptyالثلاثاء سبتمبر 08, 2009 10:01 pm

قامتت چون سرو، چشمانت چون آهو، گيسوانت چون آبشاران، ابروانت چون كمند.... خلاصه هيچ چيزت به آدميزاد نرفته

-----------------------------------------------

اسم تورو روی شنهای ساحل نوشتم.دریا همه رو شست ..اسم تورو روی آسمون نوشتم .محو شد.اسم تورو روی قلبم نوشتم .. سکته قلبی کردم

---------------------------------------------

يه خبر خوب
.
.
.
.
.
.
.
.
.
يه خبر خوب و عالي مي دونم باورت نميشه
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
بگم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
باورت ميشه هاچ زنبور عسل مادرشو پيدا كرد

------------------------------------------------

فردا روز ميراث فرهنگيه
.
عتيقه ..... روزت مبارک

چشمات مثله دریاست
.
.
.
ميذاري جورابامو توش بشورم
----------------------------------
قميشي ثابت کرد خوانندگی قیافه نمی خواد
هایده ثابت کرد خوانندگی هیکل نمی خواد
شمایی زاده ثابت کرد صدام نمی خواد
.

.
.

خب پس چرا خواننده نمیشی؟
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: اس ام اس سرکاری (فارسی)   اس ام اس سرکاری (فارسی) Emptyالثلاثاء سبتمبر 08, 2009 10:01 pm

عزیزم تو گاو منی .............. ناراحت نشو الان می فهمی. گ: گلمی. ا: آرزومی. و: وجودمی
---------------------------------------------------------------------------------------
مهم نيست كه دلت دريا باشه يا بركه، مهم اينكه كه نزاري كسي توش جيش كنه
---------------------------------------------------------------------------------------
میدونی من دوست دارم من عاشقتم میمیرم برات میبوسمت . . . چند تا میم داره ؟
یه روز یه نفر با خانوادش می رن پارک، کنار حوض وسط پارک وسایلشون رو پهن می کنن، یه دفعه پسرش بهش می گه: بابا من چایی می خوام برام می ریزی؟ همون موقع یه مرده خوشتیپ با نامزدش میان اونجا. بعد پدره به پسرش چایی می ده. بعد دیگه همین، بهشون خوش می گذره و اینا!
اگه جک جديد نداري عكست رو بده يه كم بخنديم
سرتو بذار رو شونه هام خوابت بگيره...
جاخالي بدم، بخوري زمين، حالت بگيره!
سخت ترین سوال کنکور ۸۶: سهمِیه خودرو سواری ۲ گانه سوز دولتی که آمبولانس وانت است و شبها در آژانس کار می کند چند لیتر است؟
لبخند رو هیچ وقت ترک نکن حتی وقتی که ناراحتی چون افسردگی خیلی خطرناکه حسن ! ممکنه که داغون بشی حسن! نیشتو ببند حسن
معادله جالب: از سن خودت 20 سال کم کن. باقيمانده رو با 7 جمع کن. اگه عدد زوج بود با 1 جمع و اگه فرد بود از يک کم کن. اگه رنگ تيره رو دوس داري ضرب در 3 کن و اگه رنگ روشن رو دوس داري ضربدر 3.5 کن. نتيجه نهايي رو ول کن. حال خودت چطوره؟

فيلمهاي در حال اکران : به خاطر 1 ليتر بـــــنزيـــن - من ترانه 1000 ليتر بـــــنزيـــن دارم - رستگاري قبل از ساعت 12 امشب - رايحه خوش بـــــنزيـــن - ب مثل بـــــنزيـــن - علي بـــــنزيـــنی - بـــــنزيـــنی ها - بازي بـــــنزيـــن - مرد بـــــنزيـــنی - پسر بـــــنزيـــن فروش - دو کارت با يک بـــــنزيـــن - بـــــنزيـــن فصل - مي خواهم بـــــنزيـــن بزنم! - ديشب بـــــنزيـــن زدم آيدا - سفر به پمپ بـــــنزيـــن - بازگشت بـــــنزيـــن - از ميدون تا پمپ بـــــنزيـــن - دزدان بـــــنزيـــن - سالهاي سهميه بندي
يك روز يه ******رو ميبرند براي اعدام ازش ميپرسن حرفي نداري ميگه نه ميبرنش بالا طناب دارو ميندازن گردنش يكدفعه ميگه صبر كنين حرف دارم ميگن بگو رو ميكنه به دوستش ميگه ممد خونتون از اين بالا پيداست
يارو تو موزه لوور فرانسه خسته ميشه يه صندلي خالي ميبينه ميره ميشينه. مامور موزه با سرعت به طرفش مياد و بهش ميگه: آقا پاشو اين صندلي ناپلئونه!!! ميگه: خُب بابا ! هر وقت اومد بلند ميشم!
گوسفنده میره جیگرکی میگه:تیکه تیکه کردی دله منو!

خيلي از انقلاب دور شديم........ . . . از امام حسين فاصله گرفتيم.............. . . شهدا رو پشت سر گذاشتيم....... . ... كم كم داريم ميرسيم به ميدون خراسون.....كسي پياده نمي شه؟

دعاي خانم ها : خدايا به من عشق بده تا همسرم را دوست بدارم ؛ صبر بده تا تحملش کنم ؛ اما قدرت نده که مي زنم لهش مي کنم
20 . . . . . . . . . . . . 19 . . . . . . . . . . . . 18 . . . . . . . . . . . . 17 . . . . . . . . . . . . 16 . . . . . . . . . . . . 15 . . . . . . . . . . . . 14 . . . . . . . . . . . . 13 . . . . . . . . . . . . 12 . . . . . . . . . . . . 11 . . . . . . . . . . . . 10 . . . . . . . . . . . . 9 . . . . . . . . . . . . 8 . . . . . . . . . . . . 7 . . . . . . . . . . . . 6 . . . . . . . . . . . . 5 . . . . . . . . . . . . 4 . . . . . . . . . . . . 3 . . . . . . . . . . . . 2 . . . . . . . . . . . . 1 . . . . . . . . . . . . دينگ دينگ، طبقه همكف
غضنفر زنشو داشته کتک می زده چند نفر سر می رسند میگند بابا چرا می زنی این بیچاره رو می گه د نمی دونم اگه می دونستم که می کشتمش
از خروسه ميپرسن از جامعه راضي هستي ميگه نه والا خجالت نميکشن ناموس مردم رو لـــخــت توي ويترين ميذارن!
از ****** می پرسن پرچم دزدان دریایی چه معنی داره ؟ می گه : خوردن کله پاچه تو دریا ممنوع
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: اس ام اس سرکاری (فارسی)   اس ام اس سرکاری (فارسی) Emptyالثلاثاء سبتمبر 08, 2009 10:02 pm

آدم از قورباغه دهن گشاد لب بگیره ، ولی اس ام اس تکراری نخونه !

اگه این اس ام اس و خوندی یعنی دوسم داری
اگه پاک کنی عاشقمی
اگه جواب بدی دیوونمی
اگه جواب ندی یعنی من و میخوای
حا لا چی کار می کنی؟

یه دختره به یه پسره میگه اگه منو بوس کنی واسه همیشه برای تو میمونم
پسره میگه: ممنونم از هشداری که بهم دادی !!!

به خروسه می گن بهترین روز عمرت کی هستش ؟؟؟

می گه وقتی زنم رو می کشن .. چون تنها روزیه که *** می بینمش

از جلو دادن براتون راحت تره یا از عقب دادن ؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
سازمان نظر سنجی شرکت واحد جهت ارائه بلیط

می دونی شباهت ابگوشت با اتوبوس چیه ؟
.
.
.
تو هر دو تاش گوشتاش ته وای میستن

به یارو یه ماشین می دن که فرمونش سمت راست بوده بعد یه مدت ازش می پرسن چطوره؟ میگه خوبه ، فقط هر وقت تف می کنم میفته روی زنم

راه های شناخت یک جوات:

1) اگه دیدی گوشیش 6600 بدون که طرف.....
2) اگه دید یارو پی کی رو اسپورت کرده بدون که طرف ....
3) اگه دیدی عشق تایتانیکه بدون که....
4) اگه دیدی وقتی که جنیفر رو میبینه از حال میره بدون که طرف...
5) اگه دیدی کسی لاک قرمز زده بدون که طرف...
6) اگه دیدی یکی این نوشته رو میخونه بدون که طرف...

یک روز یه سوسک از سوراخ دستشویی میاد بیرون از اون میپرسند: چرا اومدی بیرون؟ میگه: به امید یه هوای تازه تر... گفتیم از رفتن و خوندیم از سفر....! !!!

وجه شباهت زن و کفش ملی: زود از ریخت می افتن ولی لامصبا مرگ ندارن....!!!

می دونی فرق تو با شتر چیه؟...

شوخی کردم هیچ فرقی با هم ندارید!!!!

اون چیه که خانوما باز میکنن ؛ آقایونو مجبور میکنن که هی بزارن توش؟

.

منحرف بی ادب.....حساب بانکیه دیگه

اگه گفتی او چیه که دراز هست به مردها آویزون هست اولش هم (ک) هست ؟

آفرین درست گفتی جواب کراوات هست

یارو میره تعلیم رانندگی ، ازش میپرسن چه طور بود ؟ میگه : خوب بود ولی مربیش خیلی مذهبی بود ، هر طرف می پیچیدم می گفت : یا ابالفضل

حوا از آدم میپرسه: منو دوست داری؟
آدم میگه: مگه چاره دیگه ای هم دارم؟

زنه به شوهرش تو سینما میگه: نگاه کن این بغل دستی من خوابیده.
مرده میگه: خُب به درک حالا چرا من را بیدار میکنی !؟

آرزو میکردم مثله سنگه توالت بتونی ته دله من روببینی حرف دلم رو بشنوی و به دلم آرامش بدی
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: اس ام اس سرکاری (فارسی)   اس ام اس سرکاری (فارسی) Emptyالثلاثاء سبتمبر 08, 2009 10:02 pm

تو را به اندازه ساعتهايي كه به عكست نگاه ميكنم دوست دارم

از طرف عاشق دل خسته ات، کور مادرزاد

من سر راه تو دامی از عشق پهن کردم ولی تو به سرعت از کنار آن رد شدی و گفتی میگ میگ.. . .

یه قورباغه با یه اردک ازدواج میکنه ... اگه گفتی بچشون چی میشه ؟ ... بچه دار نمیشن ... تو رو خدا براشون دعا کن و این اس ام اس رو واسه 10 نفر بفرست تا امشب یه خبر خوب بهت برسه .. لطفاً کوتاهی نکن. یه نفر نفرستاد بچش قورباغه شد!!

مي دوني چرا من هيچوقت صدقه نمي دم؟؟؟
چون نمي خوام تو از من دور بشي.. آخه ميگن صدقه بلا رو از آدم دور مي کنه

يک گل خوشگل پشت ويترين گل فروشي ديدم!!! خواستم برات بخرمش. به فروشنده گفتم :اون گل چند؟ گفت:اون گل نيس! آينه ست
Admin
Admin
Admin
Admin

دنيا مثل بازي گل يا پوچه!
با تو گله بي تو پوچه!

صفای ما پا برهنه ها می دونی چیه؟
اینه که ریگی به کفشمون نیست!!!

###o<-<####
این منم که از دوری تو خوابیدم روی ریل قطار. و تا SMS ندی پا نمی شم!

به همسرت نيکي کن . اگر همسر نداري به دوست دخترت نيکي کن . اگر دوست دختر نداري يکي پيدا کن . اگر پيدا نکردي تلاش کن . اگر تلاشت نتيجه نداد خاک بر سرت کنن بي عرضه بي خاصيت

برو بالا
.
بالا تر
.
تو هنوز فرق بالا و پايين رو نمي دوني ؟؟ تمرين کن فردا چپ و راست رو مي پرسم

اگر مي خواهيد زندگي جديدي داشته باشيد با ما تماس بگيريد.. (سازمان بازیافت زباله)

امروز سالروز تولد پت و مته ! تو هم مثل من اين روز رو به خنگ ترين کسي که ميشناسي تبريک بگو!!
جنبه داشته باش واسه خودم نفرست
Admin
Admin
Admin
Admin

: مزاياي مذيت مذکر بودن
۱ - دختر نيستيد 2 - هميشه خودتون هستيد(100 مدل آرايش نمي کنيد) 3 - فقط شما مي تونيد رئيس جمهور بشيد 4 - فقط شما مي تونيد بريد ورزشگاه آزادي و فوتبال ببينيد 5 - براي دعوا کردن به بابا يا داداش بزرگتر احتياج نداريد 6 - توي اتوبوس جاي بيشتري نسبت به دخترا داريد 7 - در کمتر از 10 دقيقه مي تونيد دوش بگيريد 8 - هر جور که حال کنيد لباس مي پوشيد 9 - در کمتر از 2 دقيقه لباس مي پوشيد و آماده مي شيد 10 - و مهمتر از همه اينکه شما هيچ وقت نمي ترشيد

اس ام اسات شده مثل دارو.
يکی صبح يکی شب.
اما حال من خيلی بده.
هر لحظه به دارو احتياج دارم هر لحظه
آغاز سال 2008 مبارک ، تاسوعا و عاشورا تسليت ، پيروزي انقلاب مبارک ، اربعين حسيني تسليت ، رحلت پيامبر و شهادت امام حسن و امام رضا تسليت ، روز ملي شدن صنعت نفت و عيد باستاني نوروز بر شما مبارک تا آخر سال خداحافظ (اس ام اسي از يک ****نی!
به سنگ ها گفتند لحظه اي انسان باشيد گفتند هنوز به قدر کفايت سخت نشده ايم
شرکت گاز ازمشترکین تلفن همراه درخواست کرد ازفرستادن Smsهای خنک جدأ خودداری کنند، تا در مصرف گاز صرفه جویی شود!
می دونی فرق تو با موهات چیه؟
اونارو می شه اصلاح کرد، ولی تورو هرگز!

هواشناسي اعلام كرد از فردا موج جديدي از تعطيلات وارد كشور خواهد شد!
با پرتاب كردن حتي يك مشت برف از فريزر به كوچه به تعطيلي مدارس كمك كنيد.
Admin
Admin
Admin
Admin

تا می توانید در مصرف گاز زیاده روی کنید تا هفته آینده هم تعطیل شوید.
اتحادیه فرهنگیان بی حوصله و دانش آموزان تنبل!
گریه هامو تو ندیدی ... هر چی گفتم نشنیدی
من کدوم عهدو شکستم ... که تو SMS نمی دی؟
ببخشيد كه اين موقع مزاحم شدم، قصد مزاحمت نداشتم، فقط خواستم بگم مي دوني شبها كه ما مي خوابيم آقا پليسه بيداره؟
: هیچ می دونی چقدر گلی...
...
واسه دستهات ضرر داره؟ فقط از مایع ظرفشویی جام استفاده کن!
چه غمگينانه مي پيچد درون كوچه ي قلبم
صداي توكه مي گفتي: نون خشكيه...!
امروز سالروز در گذشت مخترع sms است. برای شادي روحش 3 تا اس ام اس بلند بفرست!
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: اس ام اس سرکاری (فارسی)   اس ام اس سرکاری (فارسی) Emptyالثلاثاء سبتمبر 08, 2009 10:03 pm

عشق جزیره ایست در آبهای دوردست.
خوشگلم! Sms نخون، پارو بزن!
توی جاده ی عشق تو تنها پمپ سوختی هستی که بدون کارت سوخت بنزین می زنم!
متلک خودروی سواری به نیسان وانت:
سهمیه تو بخورم جایگر!
امروز روز جهاني خوش تیپ ترین آدم دنياست... كه به تو هيچ ربطي نداره!
1اگه ديدي بچه اي كنار يك روزنامه نشسته و روزنامه زرد شده...
بدون كار بچه نيست، تبليغ ايرانسله
یارو ميره تعليم رانندگي ،ازش ميپرسن چطور بود ؟ ميگه خوب بود اما مربيم خيلي مذهبي بود چون هر طرف
مي پيچيدم مي گفت يا حسين..یا ابوالفضل

يه روز يه بچه گوريل به مامانش ميگه: ماماني ما چرا اينقد زشتيم؟؟.... مامانه ميگه ناراحت نباش عزيزم، ما بايد خدا رو شکر کنيم
که شبيه اوني که داره آفش رو چک ميکنه نيستيم
میگن "مشکلی که آدمو نکشه, حتما قویتر میکنه
یارو میره تماشای رقص باله از اول تا آخرش خواب بوده بعد ازش میپرسن چه طور بود میگه آدمای خیلی خوبی بودن
دیدن من خوابم رونوك انگشت راه میرفتن

از يه یارو مي پرسن دوست داري توي تاکسي با کي بشيني؟ ميگه با يه دختر خوش قد و بالا وخوشگل و قد بلند با نامزدش.
ميگن واااا اخه براي چي بانامزدش ؟ ميگه اخه ميچسبن به هم جا براي من باز مي شه
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: اس ام اس سرکاری (فارسی)   اس ام اس سرکاری (فارسی) Emptyالثلاثاء سبتمبر 08, 2009 10:03 pm

به حرمت گوسفندي كه جان حضرت اسماعيل رو نجات داد 7 بار بگو بعععع بعععع
و این اس ام اس رو واسه 7 تا گوسفتد دیگه بفرست
مثل شقايق زندگي کن ، کوتاه اما زيبا ، مثل پرستو ، فصلي کوچ کن ، اما هدفمند ، مثل پروانه بمير ،
دردناک اما با عشق ، مثل خر عرعر کن ، بلند اما شمرده و خوانا!!!!
ميدوني سردره مطب جراحي پلاستيك چي نوشته؟؟؟؟؟؟......
نوشته لولو تحويل ميگيريم هلو تحويل ميدهيم.
نگاهت همچون باران است و قلبم همچون کوير...
و مي داني که کوير بدون باران زنده است...
پس برو بمير!
ويکتور هوگو : من نميگويم هرگز نبايد در نگاه اول عاشق شد اما اعتقاد دارم بايد براي بار دوم هم نگاه کرد
Admin
Admin
Admin
Admin

ازم پرسيد منو بيشتر دوست داري يا زندگي تو؟ خوب منم راستش رو گفتم، گفنم زندگيمو! ازم نپرسيد چرا؛ گريه كرد و رفت
اما نمي دونست كه اون خودش زندگيمه

نمی دانم تا کدامین طلوع خواهم ماند و در کدامین غروب خواهم رفت اما دوست دارم تا آخرین لحظه ی بودنم تورا . . . . . سرکار بذارم
با سنگهایی که در سر راهت میگذارند هم میتوانی
چیز قشنگی برای خود بسازی

****نژاد گفته با برنامه ريزي هاي انجام شده انشاالله همه ايرانيان به زودي تحت پوشش کميته امداد قرار مي گيرند
Admin
Admin
Admin
Admin

برات اون پایین یه SMS نوشتم. برو پایین بخونش.
...
...
...
...
...
SMS
این SMS را تنها افراد خوشتیپ و خوشگل می تونن بخونن:
...
"???j???"
...
چیه؟ نکنه توقع داری بتونی بخونیش؟

به ده دليل دوستت دارم، ٩تاشو نمي دونم يكيشم يادم رفته!

مشترك محترم! لطفا جهت عدم قطع ارتباط نسبت به واريز قبض اقدام نماييد
از طرف پاچه خوار مخابرات
? جیک . جیک . جیک . جیک
یه جیک اضافه کن بفرست برای جوجه بعدی
(ستاد سرشماری جوجه های آخر پاییز)
? ستاد سرشماري جوجه ها اعلام كرد: به علت در دسترس نبودن تعدادي از جوجه ها در آخر پاییز، سرشماري تا پایان زمستان تمدید شد.

? این هفته سعی كن در دسترس باشی تا در سرشماري جا نمونی.
آخر پاییز نزدیکه، و وقت ما هم محدود!
(ستاد سرشماری جوجه های آخر پاییز)

? آخر پاييز شد، هنوز نشمردنت! بهت تبریک می گم. يه بارم تو رو آدم حساب كردن!

به نام آن كس كه طاووس را آفريد، تا بوقلمونی مثل تو قيافه نگيره!
Admin
Admin
Admin
Admin

شنيده ام كه شقايق ها هرگز نمى ميرند
پس تورا دوست دارم تامرك شقايق ها
افتخار در خشک کردن قطره ي اشک است
نه جاری ساختن سيل خون
دوستت دارم نه به خاطر اینکه چه کسی هستی،
به این خاطر که وقتی با توام چه کسی میشوم."
اس ام اس ها گاهی پيامی ندارن
فقط ارسال ميشن که باور کنی
اونی که فکرشو نميکنی الان به يادته
سرسبزترين سبزها تقديم تو باد . . . . . . . سازمان پخش علوفه دام !!!!...
به مجنون زد شبی لیلی اس ام اس
که آخر تا به کی تاخیر و فس فس؟
اگر عقدم نخوانی سال جاری
روم تهران، شوم دختر فراری!
به یارو می گن...
...
...
...
...
...
به تو چه که به یارو چی می گن؟ اگه بگن آشغالارو ببر پایین حال نداری! اما برای فضولی این همه راه میای پایین!
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: اس ام اس سرکاری (فارسی)   اس ام اس سرکاری (فارسی) Emptyالثلاثاء سبتمبر 08, 2009 10:04 pm

خدايا! ما اگر بد کنيم،تو را بنده هاي خوب بسيار است،
تو اگر مدارا نکني ما را خداي ديگر کجاست ؟
دليل بارش برف و مصادف شدن با ايام محرم و سپس دهه فجر و در انتها عيد نوروز مملکت تا ارديبهشت ماه تعطيل است
شما هم با اضافه کردن يک بخاري روشن در تعطيليه مدارس و دانشگاهها سهيم باشيد هم اکنون نيازمند ياري بخاريهايتان هستيم
با توجه به مسدود شدن راههاي خروجي قزوين و گير افتادن هفت هزار مسافر،امروز در قزوين عيد اعلام شد
ایرانی عزیز با مصرف همزمان دوغ ، باقلا ، سیر و لوبیا و تولید گاز از قطع شدن آن جلوگیری کنید "شرکت گاز و گوز ایران"
گل خوشگل پشت ويترين گل فروشي ديدم!!!
خواستم برات بخرمش.
به فروشنده گفتم :اون گل چند؟
گفت:اون گل نيست........آينه ست.
هر چند مال من نشدي ولي ازت خيلي چيزا ياد گرفتم.
ياد گرفتم به خاطر کسي که دوسش دارم بايد دروغ بگم.
ياد گرفتم هيچ وقت هيچ ** ارزش شکستن غرورمو نداره.
ياد گرفتم تو زندگيم به اون که بفهمم چقدر دوسم داره هر روز دلشو به بهونه اي بشکنم.
ياد گرفتم گريه هاي هيچ ** رو باور نکنم.
ياد گرفتم بهش هيچ وقت فرصت جبران ندم.
ياد گرفتم هر روز دم از عاشقي بزنم ولي خودم عاشق نباشم

هنوز در پی جراح زبر دستی میگردم که سرنوشت مرا به تو پیوند بزند
الهی تو خورشید بشی و من زمین
تا سالی یک بار من دور تو بگردم
و سالی 365 روز تو دور من بگردی
من يه ليوان چاي داغ رو به تو ترجيح مي دم .
چون چاي فقط زبونم رو مي سوزونه . ولي تو دلمو
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: اس ام اس سرکاری (فارسی)   اس ام اس سرکاری (فارسی) Emptyالثلاثاء سبتمبر 08, 2009 10:04 pm

اخبار ديشب رو شنيدي..........؟

تو جهنم بمب گذاشتن همه شهيد شدن رفتن بهشت....!!!!!

//////////////////////////////////////////////////////////////

اگه خوابيدي بيدار شو اگه بيداري بشين اگه نشستي بلند شو راه برو اگه راه ميري بلند شو پشتک بزن و خوشحال باش که از طرف من واست اس ام اس اومده

امروز داشتم از جلو گلفروشي رد ميشدم ديدم قشنگترين گل دنيا نيست.... نگران شدم....... اس ام اس دادم بگم گوسفند برا چي خورديش..؟!!

///////////////////////////////////////////////////////////////

معلم همچو شمع مي سوزد ودود مي كندو هوا راالوده مي كند

بياييد اين قشر زحمتكش را گاز سوز كنيم!!

///////////////////////////////////////////////////////////////

اگه ميخواي چشمهاي نازت رو

قلب پاکت رو

دست هاي گرمت رو ازم بگيري بگير

ولي انرژي هستي رو ازم نگير!!!

عزيزم هميشه بدون توي صحراي قلبم تو تنها شتري

/////////////////////////////////////////////////////////////

اسمان را ستاره زيبا ميكند

باغچه را گل

عشق را محبت

بيابان را چمن

چشم را اشك

و تو را عمل كردن دماغ !!!!

/////////////////////////////////////////////////////////////

تو درختي هستي پر از احساس و محبت و سايه اش از عشق

كه من الاغم را به ان ميبندم

آيا مي دانيد که؟
.
.
.
واقعا نمي دانيد؟!
.
.
.
جدا نمي دانيد که؟!!
.
.
.ديونه يعني نمي دوني الان سر کاري؟
Admin
Admin
Admin
Admin

کاشکی دنیا واسه یک شب مال من بود اون وقت با خوشحالی از دنیام پرتت می کردم بیرون
---------------------------
چندی ست که بیمار وفایت شده ام/در بستر غم،چشم به راهت شده ام/این را تو بدان اگر بمیرم روزی/مسئول تویی که من فدایت شده ام
شکستن یک دل چقدرقدرت می خواست که فکر کردی قویترینی؟
توی زندون عشق تو اون قدر شلوغ می کنم و زندون رو به هم می زنم که مجبور بشی منو بزاری تو انفرادی قلبت
نمی دانم تا کدامین طلوع خواهم ماند و در کدامین غروب خواهم رفت،اما دوست دارم تا آخرین لحظه ی بودنم تو را سرکار بگذارم.
Admin
Admin
Admin
Admin

هر وقت احساس كردي به آخر خط رسيدي .... از اتوبوس پياده شو...
یه بابایه میره پیش دکترمیگه یه کتاب نوشتم به نام((صدای پای اسب))دکترمی خونه میبینه 500 صفحه نوشته پیتیکو....پیتیکو.....پیتیکو....
ما که رفتیم
.
.
.
کجا دنبالم راه افتادی؟
.
.
.
دیوانه! می گم نیا!
.
.
.
بابا! دارم می رم دستشویی!
انالله وانااليه راجعون
.
.
.
ارسال كننده اين پيام كشته ومرده شماست.
مورچه و يک زرافه باهم ازدواج مي کنند شب عروسي مورچه گم مي شه بعد از يک هفته پيداش مي شه زرافه بهش مي گه اين همه مدت کجا بودي مورچه مي گه :تو راه بودم که بيام بوست کنم
هرگز نديدم برلبي لبخند زيباي تو را .. هرگز نميگيرد كسي در قلب من جاي تو را ... هيجان زده نشو ! پشت يه كاميون نوشته بودن
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: اس ام اس سرکاری (فارسی)   اس ام اس سرکاری (فارسی) Emptyالثلاثاء سبتمبر 08, 2009 10:05 pm

میدونی شباهت تو با باغچه چیه ؟
.
.
.
.
.
.
اینه که هر دوتاتون کرم دارین !!!

یواش گوشیتو بزار سر جاش تا هیچکس نفهمیده سر کاری

شش شباهت پسرها به سوسک :

۱- سیاه هستند.

۲- کثیف هستند.

۳- موزی هستند.

۴- ترسو هستند.

۵- تو کوچه خیابون ول هستند.

۶- از سر و کول دخترها بالا میرن

ای با صفا تو را زنم صدا ، هر روز می دهم ندا ، اگر داشتی حیا ، اس ام اس میفرستادی گدا !

می دونی چه قدر دوستت دارم ؟

به اندازه ی تارهای موی سرت ضربدر تعداد نفس هایی که تا آخر عمر می کشی ، ضربدر تمام ستاره های آسمون ضربدر صفـــــــر !

به روز معلم از شاگردش مي پرسه 4 تا از اعضاي بدنت رو نام ببر شا گرد مي گه: معده . روده. مري . مر يم ......معلم مي پرسه مريم ديگه كجاست؟ شاگرد مي گه :مريم جگرمه

یارو ميره مهموني، شب موقع خواب صاحب خونه بهش ميگه: جاتو کجا بندازم تو اتاق ني ني خوبه؟ یارو با خودش فکر ميکنه: کي حوصله گريه بچه داره. بعد به صاحب خونه ميگه: نه ممنون همينجا تو حال خوبه! صبح پا ميشه بره دشتشويي يهو يه دختر جيگر ميبينه ميگه: شما دختر فلاني هستين، اسمتون چيه؟ دختره ميگه: ني ني. اسم شما چيه؟ یارو ميگه: من خر من گاو من الاغ من نفهم

زندگي مثل بازي شطرنجه !
.
.

.
البته تو خيلي بچه اي برو همون منچتو بازي كن

زن مثل ويروس مي مونه
وقتي وارد زندگيت بشه جيبتو SCAN مي كنه
لبخند رو از روي لبات DELETE مي كنه
مختو EDIT مي كنه
برنامه هاتو DOWNLOAD مي كنه
و تو آخرش HANG مي كني
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: اس ام اس سرکاری (فارسی)   اس ام اس سرکاری (فارسی) Emptyالثلاثاء سبتمبر 08, 2009 10:05 pm

دست دست ...

دستا شل ...

آهان بیا ...

ماشا الله ...

دست دست ...

حالا قر ....

قر ....

(طرح گرم سازی ملت بی گاز )

فقط با افزایش 2 درجه بخاری خود ، ما را در تعطیلی دانشگاهها همراهی نمایید. (ستاد مشروطیان دانشگاهها)

یه خبر داغ ...

البته توی هوای سرد می چسبه ...

فردا دوشنبه 17/10/86 و پس فردا سه شنبه 18/10/86 سراسر کشور ایران تعطیل عمومی اعلام شد . باور نداری از 118 بپرس ...

نها طنین شب های من صدای توست. تنها تو هستی که در نیمه شب صورتم را نوازش می کنی.تنها دلیل شب بیداریم تو هستی ای پشه!

از یارو می پرسن اگه آمریکا حمله کنه چی کار می کنی ؟

میگه اول خونسردیمو حفظ می کنم . بعد زنگ می زنم 110

یارو يه سكه قديمي پيدا ميكنه , روش نوشته بوده 120 سال قبل از ميلاد مسي

یارو به رفيقش مي گه من يه تمساح پيدا كردم چيكارش كنم؟ ميگه ببرش باغ وحش. فردا رفقيش مي گه برديش؟ يارو مي گه : آره ، تازه امشب هم مي خوام ببرمش سينما ... !

طرز نگاهت،صورت ماهت، چشماي نازت، دل عاشق نوازت ... منو ياد گداي سر كوچمون مي ندازه!

مرد حقيقي طالب دوچيز است : خطر و بازي. از اينروست كه او زن را بعنوان خطرناكتيرين بازيچه ها ميطلبد
Admin
Admin
Admin
Admin

دوستان واقعی جواهراتی هستند گرانبها که بدست آوردنشان سخت و نگه داشتنشان سخت تراست. لطفا در حفظ و نگهداری من کوشا باشید

مردها بر اثر کمبود عاطفه ازدواج مي کنند، بر اثر کمبود حوصله طلاق مي دهند و بر اثر کمبود حافظه دوباره ازدواج مي کنندا

خطا کردن یک کار انسانی است امّا تکرار آن یک کار حیوانی

اگر فكر مي كني كسي دوستت نداره .... اگه فكر مي كني زشت هستي .... اگه فكر مي كني همه از تو متنفرن .... خوب حق داري

قلب پسرها مثل قبرستون ، کسی که بره اونجا دیگه برنمی گرده ...

قلب دخترها مثل یه هتل 5 ستارس معلوم نیست کی میره کی میاد

تمام کسانی که از فراق یار می سوزند تا آخر امسال گازسوز می شون

هر وقت پيشم نيستي دلم برات تنگ مي شه... هر وقت هم که پيشم هستي دلم برات تنگ مي شه... اي مردشورتو ببرن که بود و نبودت يکيه

سلام عزيزم... مي دوني چه بلايي سرم اومده؟ پليس منو به جرم "زشت ترين" شهروند ايراني گرفته... جون هر كي كه دوست داري بيا و بهشون نشون بده كه دارن اشتباه مي كنن

سلام بچه ها يه خبر فوري: بالاخره من هم زن گرفتم... يه هم زن برقي

اين اس ام اس رو فرستادم فقط براي اينکه مشغول باشي و دست تو دماغت نکني !!!
Admin
Admin
Admin
Admin

خواص گوسفند :
بو ميدهد
سبزي ميخورد
گاهي مي خوابد
پرواز نميکند
عقل دارد اما اس ام اس هاي سر کاري را تا آخر مي خواند
----------------------------------------------

به اشتياق اولين دانه برف، به تحمل آخرين برگ پاييز، به گرماي تن خورشيد و به
زيبايي آسمان شب قسم مي خورم كه سر كاري

-------------------------------------------------

ببين الان ساعت 12شبه. 1 ساعته ديگه قراره که منگولا برن پيش خدا و شفا بگيرن .حواست باشه يادت نره ها ، خواب نموني يه وقت!!!

هه هه هه گول خوردي من اس ام اس نبيدم وجدان مبايلت بيدم فقط وخاستم منو از جيبت در وياري تا كمي هوا وخورم جيگر.

خيلي ببخشيد..مثل اينکه موقع بدي مزاحم شدم..خواستم بپرسم آب خوردي آفتابه رو کجا گذاشتي
--------------------------
مي خواستم ببينم شبا که مي خواي بخوابي گوشيتو خاموش مي کني که سره کارت نزارن...
------------------------------

سلام .... تو رو خدا ببخش .... نمي‌خواستم اين موقع شب بيدارت كنم ..... واقعاً ببخش.... سعي كن دركم كني .... من موبايلم گم شده زنگ بزن به گوشيم تا ببينم كجاست .شرمنده!!!

---------------------------------

روحت شاد و یادت گرامی... . . . . این اس ام اس رو واسه هر کی فرستادم فرداش مرد ... مواظب خودت باش
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
گفتي پنج‌شنبه شب، بعد از ساعت 12 چي ميشه؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . خوب معلومه ديگه ميشه *جمعه ديگه
-------------------------------------

اون روزها یادش بخیر, دو تا دستامو می گرفتی و تو خیابونها با هم می چرخیدیم, تموم عشقت من بودم, امضا – فرقون
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: اس ام اس سرکاری (فارسی)   اس ام اس سرکاری (فارسی) Emptyالثلاثاء سبتمبر 08, 2009 10:06 pm

وييز . . ..ويييزز . . ..ويييزّز ويييييييزّزّز....تـــــــــ ــــق کشتم مگس بود ميخواست از خواب بيدارت کنه حالا راحت بخواب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
يك معادله جالب: از سن خودت 20 سال كم كن، عدد باقيمانده را با 7 جمع كن، اگه عدد زوج بود با 1 جمع كن و اگه عدد فرد بود 1 رو ازش كم كن، اگه از رنگ‌هاي تيره خوشت مياد عدد به دست آمده را ضرب در 3 كن و اگه از رنگ‌هاي روشن خوشت مياد ضرب در 3/5 كن، نتيجه نهايي را ولش كن، حال خودت چطوره؟

--------------------------------------------------------------

نگاهت همچون باران است و قلبم همچون كوير... و مي داني كه كوير بدون باران زنده است... پس برو!!!!!!!
--------------------------------------------------------
تو رو دوست دارم مال مني عزيز مني جيگر مني عسلمي رو تمرين کن هفته بعد که ديدمت به هم بگو
----------------------------------------------------------

مشترك گرامي اين اس ام اس به منظور بيدار كردن شما مي باشد لطفا لبخند بزنيد!

----------------------------------
چشمهای درشت و زیبایت را که به من میدوزی و با لبهای زیبا آواز می خوانی، احساس می کنم که بیش از همیشه عاشقت هستم،….تو زیباترین قورباغه ی این برکه ای.

33
برو پايين سر كار نيستي !
3
3
3
يه كم ديگه بري ميرسي باور كن سر كار نيستي!
3
3
3
3فارشي دوست دارم!!!

--------------------------------------

بيبنم اگه يه روز از خواب بيدار بشي ببيني اون که دوستش داري گذاشته رفته صبحونه چي مي خوري.؟

تو براي من يه فرشته بودي اما هيچ وقت منو دوست نداشتي و هميشه با رقيب هاي من پرواز کردي .خدا را شکر تازه فهميدم تو عزرائيلي.

------------------------------------------------

از خدا ميخوام موانع رو از سر راهت برداره...
.
.
.
.
.
.

آخه خر نميتونه مثله اسب از روي موانع بپره...

ميتوني تصور كني با هم لب دريا نشستيم؟ ميتوني تصورش رو بكني كه با هم به يه سفر طولاني ميريم از جنگل تا دريا.؟ ميتوني تصور كني كه تو يه شب باروني شونه به شونه هم قدم بزنيم؟ همه اينا رو هم كه بتوني تصور كني نميتوني تصور كني كه آشپزي با تك ماكارون چقدر راحته

-----------------------------------------------------------

اگه فکر کردی بری قید چشاتو میزنم

اگه فکر کردی ازت به اسونی دل میکنم

گوش بده حرف منو اینو به دوستات هم بگو

برای اولین بار تو عمرت یه فکر درست کردی لولو!!
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: اس ام اس سرکاری (فارسی)   اس ام اس سرکاری (فارسی) Emptyالثلاثاء سبتمبر 08, 2009 10:06 pm

ميازار موري که دانه کش است که جان دارد و جانم به قربانت ولي حالا چرا عاقل کند کاري که باز آيد به کنعان غم مخور کلبه احزان شود روزي ز سر سنگ عقابي به هوا خواستن توانستن است
-----------------------------------
تو در گوشت من هستي تو در خون من هستي رفتم دكتر گفت انگل داري؟
---------------------------------------
عرض سلام به بلندي بيل و به محکمي کلنگ به گردي استامبلي به سرعت فرقون به تيزي شاقول به انعطاف پذيري طناب به لبريزي دوغاب به سفيدي سيمان سفيد به صافي ماله به قشنگي کمچه به وسعت بشکه به معرفت عمله به قدرت کارگر به ظرافت گچ کار به لطافت معمار به شجاعت صاحب كار به رشادت مهندس به صلابت جوشکار به محبت صافکار به رفاقت همکار به سر کار گذاشتن توي بيکار
بچه ها مي دونين امروز چه روزيه روز جهاني پوكي استخون خوب كله پوك ها روزتون مبارك
------------------------------------------
اگر روزي از كنار گنجشكي رد شدي وديدي نپريد فكر نكن دوستت داره تو رو آدم حساب نكرده
-----------------------------------------
نگاهم با نگاهت كرد برخورد/ خدا مرگت دهد حالم بهم خورد

اس ام اس سرکاری (فارسی)
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 2رفتن به صفحه : 1, 2  الصفحة التالية
 مواضيع مماثلة
-
» اس ام اس جوک (فارسی)
» اس ام اس های عاشقانه (فارسی)