سری 60 ورژن 3 , Symbian 9.1 - 9.2 - 9.3
برای امکانات بیشتر و دیدین مطلاب و دیدن پست های موبایل باید عضو شوید
برای امکانات بیشتر و دیدین مطلاب و دیدن پست های موبایل باید عضو شوید
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سری 60 ورژن 3, Symbian 9.1 - 9.2 - 9.3

الرئيسيةالرئيسية  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورودورود  

اس ام اس جوک (فارسی)

3 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6  الصفحة التالية
نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 83

اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Empty
پستعنوان: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالثلاثاء سبتمبر 08, 2009 10:10 pm

تذكير بمساهمة فاتح الموضوع :

| اين قبرها رو مي بيني؟يه دونه اش خاليه،اونم من گرفتم تا برات بميرم

يه يارو ميره با پژو 206 مسافرکشي 4 نفر رو سوار ميکنه بعدش خيلي تند ميره . اولي ميگه آقا خيلي داري تند ميري . راننده ميگه تا حالا 206 داشتي ؟ طرف ميگه نه . ميگه : پس خفه شو . همين طور سرعت رو ميبره بالا و تا نفر سوم همين جواب رو ميده . چهارمين نفر ميگه آقا خيلي تند ميري . ميگه تا حالا 206 داشتي . ميگه : آره . راننده ميگه : پس تورو خدا بگو ترمزش کدومه??

یه بسره میره بقالی میگه نوشابه خانواده دارین؟یارو میگه بله.میگه به مجرد ها هم میدین؟

دوست داشتم جیگرت رو بخورم اما حیف تا عید قربان ساله دیگه باید صبرکنم!!!!

ببخشید بد موقع مزاحمتون شدم . میخواستم قربونتون برم. از کدوم طرف برم؟

تبلیغ دکتران جراح زیبایی :لولو بیار هلو ببر
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

نويسندهپيام
shahpar
Admin
Admin
shahpar

تعداد پستها : 212

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:10 am

هواپیما داشت سقوط می کرد همه داشتن جیغ میزدن به جز غضنفر!
ازش می پرسن چرا تو ساکتی ؟
میگه : مال بابام که نیست بدرک بذار سقوط کنه

---

پيف... اه اه اه... چه بوي گندي... خفه شديم... چه خبرته؟ مگه چي خوردي؟
حمييييييييييييد !!!!
.
.
.
.
تبليغ كنسرو لوبياي تبرك

---

جامی در محفلی این شعر را می خواند:
بس که در جان فگار و چشم بیدارم توئی
هر که پیدا میشود از دور پندارم توئی
یکی گفت اگر خری پیدا شود چی ؟ جامی گفت باز پندارم توئی !!
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:10 am

یارو !! رو می خوان اعدام كنن ، ميگن حرف آخرت چيه ؟ ميگه كارگر نمی خوای !

به يه غضنفر بمب ميدن ، ميگن بزار يه جای شلوغ ، می بره می زاره تو عروسی پسر عموش !

پندی از يک داغ ديده : هرگز به علامت آبی و قرمز روی شير توالت اعتماد نكن !

با شرکت در گروه های هرمی و جمع آوری چند نفر زیرمجموعه متوجه خواهید شد که از خودتون خل تر هم وجود دارد و به آینده خوشبین خواهید شد ...
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:11 am

در مراسم سالگرد ازدواج، شوهر رو کرد به میهمانان و با افتخار گفت:
من به جرأت می توانم بگویم که من و همسرم 24 سال با خوشبختی کامل زندگی کردیم.
یکی از میهمانان گفت مگر این چهارمین سالگرد ازدواج شما نیست!
مرد گفت: خوب منظور من اون سالهایی است که هر دو مجرد بودیم.

---

قلب پسرا مثل پارکينگي است
که هيچ وقت تابلوي ظرفيت تکميل بر در آن ديده نمي شود
و اما قلب دخترها مانند فرودگاهي است
که مدت ماندن يک هواپيما در آن بستگي به فرود هواپيماي بعدي دارد

---

یارو به زنش میگه: عزیزم دكمه پيراهنم افتاده. زنش میگه: خب میتونی کتت رو روی پیرهنت بپوشی!
یارو میگه: آخه دو تا از دکمه های کتم هم افتاده.
زنش میگه: اوا خاک عالم، مگه میخوای بدون پالتو از خونه بری بیرون !؟

---

من واقعا فرمول دقیقی برای موفقیت، نمی‌شناسم ولی فرمول شکست را به خوبی می‌دانم، و آن اینست:
«سعی کنید همه را راضی نگه داری»

--

گاهي با خود فکر مي کنم ، چگونه است که ما ، در اين سر دنيا ، عرق مي ريزيم و وضع مان اين است و آنها ، در آن سر دنيا ، عرق مي خورند و وضع شان آن است! ... نمي دانم ، مشکل در نوع عرق است يا در نوع ريختن و خوردن؟
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:11 am

"مردها 3 تا آرزو دارند 1.اونقدر كه مادرشون میگه، خوش تیپ باشن 2.اونقدر كه بچه شون میگه، پولدار باشن 3.اونقدر كه زنشون شك داره ، زن داشته باشن !

--------------------------
یه نقطه ی قرمز توی آسمون حركت می كنه میدونی چیه ؟؟؟ اون قلب من كه واسه تو پر كشیده نیست !!!. . . یه مگسه كه ماتیك زده !!!
----------------------
برای شنیدن صدای كه دوستش میداری همین لحظه هم بسیار دیر است، افسوس خواهی خورد زمانی را كه آن سوی سیم ها كسی بی احساس میگوید: برقراری ارتباط با مشترك مورد نظر مقدور نمی باشد !!!!
--------------------
اگر طاووس برای ناز كردن و روباه برای فریب دادن وتمساح برای اشك ریختن وكلاغ برای قارقار كردن داشته باشی دیگر نیازی به زن گرفتن نداری
shahpar
Admin
Admin
shahpar

به حیف نون میگن اگه حالت تهوع بهت دست بده چیکارمی کنی؟ میگه خوب من باهاش دست نمی دم.

حیف نون می ره ماشینش رو بیمه کنه، آقاهه بهش می گه: خدا کنه هیچ وقت از این بیمه استفاده نکنی. حیف نون می گه: الهی تو هم از این پول خیر نبینی!

حیف نون می ره بنگاه، می گن یه خونه داریم کنار راه آهنه. سر و صدا زیاده ولی بعد از یک هفته عادی می شه. حیف نون می گه: اشکالی نداره، این یک هفته رو می رم پیش داداشم.

يارو نذر ميکنه دانشگاه قبول بشه مادرش رو پاي پياده بفرسته کربلا
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:12 am

سلام خوبی؟داری ۵۰۰ هزارتومان بهم قرض بدی زودپسش میدم.جوابم روبده.????????????????????گفتگوی غضنفر با دستگاه خودپرداز!؟

حیف نون با نامزدش میرن بیرون، گم می شن. دختره می پرسه حالا چی کار کنیم؟ حیف نون می گه تو برو خونتون، من برای خودم یه فکری می کنم.

از یاور می پرسن: آخرین دندانی که در دهان انسان در می آد چه نام دارد؟ میگه: دندان مصنوعی !!!

حیف نون برای خودكشی كردن طناب به كمرش میبنده میگن چرابه كمرت بستی میگه آخه اول انداختم گردنم داشتم خفه میشدم
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:12 am

غضنفر پسرش کور به دنیا مياد اسمشو می ذاره حيدرمريم زاده !

یارو میره الکتریکی میگه: گلاب به رویتون ، لامپ دارید؟ یارو میگه: آره ولی چرا گلاب به رومون؟ یارو میگه: آخه برای توالت میخوام

غضنفر ميره كله پاچه فروشي، يارو بهش ميگه: قربون چشم بگذارم؟ غضنفر ميگه: نه آقا! حداقل صبر كن من برم قايم شم!

غضنفر از ساختمون ده طبقه ميفته پايين، همه جمع ميشن دورش، ازش ميپرسن: آقا چي شده؟ ميگه: والله منم تازه رسيدم!

غضنفر ميره شكار خرگوش، صداي هويج در مياره!
shahpar
Admin
Admin
shahpar

دو تا ماشين با هم تصادف مي‌كنند. افسر مياد و مي‌پرسه: كدومتون مقصر بوديد؟ غضنفر ميگه: والله من خواب بودم، نديدم از ايشون بپرسيد .

غضنفر ميخواسته به فلسطينيا كمك كنه، براشون سنگ پست ميكنه!

غضنفر ساندويچ‌فروشي داشته، ‌يك روز يك بابايي مياد ميگه: ‌قربون يك ككتل بده، ‌فقط بي‌زحمت توش گوجه نگذار.
ميگه: آقا امروز اصلا گوجه نداريم، ميخواي خيارشور نگذارم؟!
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:14 am

یارو می رسه به دوستش می گه: حیف نون چی شده؟ خیلی به نظر ناراحتی؟ حیف نون می گه: آخه این هفته بدترین هفته برام بود، شنبه طلبکاره اومد در خونمون، یکشنبه ماشینم رو دزدیدند، دوشنبه خونه مون آتیش گرفت، سه شنبه سکته ناقص کردم، چهارشنبه بابام فوت کرد، پنج شنبه زنم گم شد و از همه بدتر جمعه... زنم پیدا شد

غضنفر مهم ميشه زيرش خط ميكشن، تو امتحان مياد!

غضنفر ميره ساندويچي، ميگه: ببخشيد بندري داريد؟ يارو ميگه: بعله. ميگه: پس قربون دستت، ‌بگذار يك حالي بكنيم!
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:14 am

توی یک مهمانی، یک خانمی رو می کنه به حیف نون، می گه: به نظر شما من چند سالمه؟ حیف نون می گه: گفتنش یک خورده مشکله، اما یک کم که دقیق می شم می بینم اصلا بهتون نمی یاد!

غضنفر با زنش رفته بوده سينما، تو فيلم يهو يه گاوه شروع مي‌كنه دويدن طرف تماشاچيا. غضنفر يهو ميپره زير صندلي، زنش ميگه: ‌بابا خجالت بكش! اين فيلمه. غضنفر ميگه: زن! من و تو مي‌دونيم فيلمه، گاوه كه نمي‌دونه!

به غضنفر میگن: چرا همش داری دور میدوون با ماشینت میچرخی؟می گه: راهنمام گیر کرده!!

سه نفر توي هواپيما برای هم كلاس ميذاشتند . اولين نفر با موبايل دومين نفر با لب تاپ سومين نفر ميبينه داره كم مياره ميره يك دستمال كاغذي رو لوله مي كنه ميگذاره توي جيبش البته يك گوشه از دستمال كاغذي را از جيبش بيرون ميگذاره بعد مي ايد پيش دوستاش يكي از دوستاش ازش مي پرسه اين چيه از جيبت بيرونه ؟ ميگه واي خداي من كي براي من فكس فرستاده !!!؟؟؟
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:15 am

ديوانه اولي: من وقتي رو کله ام واميستم خون توي سرم جمع ميشه، ولي وقتي
روي پاهام واميستم، خون تو پاهم جمع نمي شه، مي دوني چرا اينجوريه؟

ديوانه دومي: خوب معلومه، چون پاهات مثل کله ات تو خالي نيستند!
------------------------------------
غضنفر ميره دستشوئي زنونه ميگيرنش ميگن : مگه کوري نميبيني زنونست؟ ميگه : من چکار کنم اينجا نوشته: زنا، نه! اونطرف هم نوشته: مردا، نه
-----------------------------
معلم: بگو ببينم... اگه توي خيابون يه نفر يه خري رو گرفته و مي زنه، و من برم جلو و از اين کارش ممانعت کنم، به اين کار چي مي گن؟
شاگرد: آقا اجازه، حس برادري!
-----------------------------
به غضنفر ميگن چه وقت نه راه پس داري نه راه پيش؟؟؟؟ميگه وقتي که روي اره نشسته ام
--
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:15 am

غضنفرگیر داده بوده صندلی‌ عقب هواپیما بنشینه
میپرسن چرا؟
«میگه ایلده نشنیدی همیشه میگن
سرنشینان هواپیما کشته شدند. هیچ وقت صحبتی از بقیه مسافران نبوده

---

█████
▀▄▀▄▀
█████
تو که با اوضاع آنفلوانزای خوکی مکه نمیتونی بری . این اس ام اس رو باز کن دور موبایلت ۷ دور بچرخ

---

غضنفر باباش میمیره بهش میگن مراسم نمیگیری؟
میگه نه به جاش میریم مشهد

---

دنبال 3 چیز ندو = 1. مترو2. اتوبوس3. دختر

چون هر سه تاشون بعد از 10 دقیقه یکی دیگه میاد
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:16 am

حیف نون می ره دستشویی، می زنه آفتابه رو لتو پار می کنه.
بهش می گن: چرا آفتابه رو این جوری کردی؟
می گه: برام ژست گرفته بود!

حیف نون سوار مترو می شه، تفنگ در میاره به راننده مترو می گه یالا برو دوبی!

حیف نون می افته توی چاه، می گه خدا رو شکر تهش سوراخ نبود!

دو باجناق به نام های کافی ونعمت سوار یک خر بودند.
نعمت گفت اگر یک خر دیگر بود، کافی بود.
کافی گفت همین هم که هست نعمت است!
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:16 am

یارو ! ! می ره نهضت سوادآموزی ازش می پرسن حالا می تونی گوسفنداتو بشماری؟ میگه ها می گن چطوری؟ می گه اول پاهاشونو می شمارم بعد تقسیم بر چهار می کنم

غضنفر با دوستش با لگد می زدن تو شکم همدیگه. يکي از اونجا رد مي شده مي گه شما دو تا دردتون نمي گيره ؟ غضنفر مي گه نه پوتين پامونه!

دلداری غضنفر به عیالش: مهم نیست که قشنگ نیستی ! قشنگ اینه که مهم نیستی

پدر غضنفر میمیره. شب اول قبر ۶۲ تا فرشته میان سراغش. ۲تاشون سوال می کردن... ۶۰ تاشون حالیش می کردن!!!
shahpar
Admin
Admin
shahpar

کدام مورد کوتاهتر است؟
1- مدت خوشحالي بعداز قبول شدن در دانشگاه
2- عمر پدر دانشجويان دانشگاه آزاد
3- مانتوي دختران دانشجو
4- پاي فارغ التحصيلان نسبت به دستشان

پدر برای اولین بار دید كه دخترش به جای اینكه دو ساعت با تلفن حرف بزنه بعد از یك ربع حرف زدن تلفن رو قطع كرد.
پدر پرسید: - كی بود؟
دختر گفت: شماره رو عوضی گرفته بود.

چرخه ی زندگی مردهای امروزی

بچگی : مامان ذلیل
جوانی: دوست دختر ذلیل
میان سالی: زن ذلیل
پیری: بچه ذلیل
مرگ: ذلیل مرده

سربازی راهیست برای آدم كردن پسرها
اما هیچ راهی برای آدم كردن دخترها وجود نداره!
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:17 am

بابا جونم می دونی فرق مسلسل با تفنگ چیه؟؟ آره پسرم تفنگ مثل حرف زدن من می مونه اما مسلسل مثل حرف زدن مامانت اینا است که یه ریز حرف می زنه.

مردی با اسلحه وارد بانک شد و تقاضای پول کرد. وقتی پولها را دریافت کرد رو به یکی از مشتریان بانک کرد و پرسید: آیا شما دیدید که من از این بانک دزدی کنم؟ مرد پاسخ داد: بله قربان من دیدم. سپس دزد اسلحه را به سمت شقیقه مرد گرفت و او را در جا کشت. سپس مجددا رو به زوجی کرد که نزدیک او ایستاده بودند و از آنها پرسید آیا شما دیدید که من از این بانک دزدی کنم؟ مرد پاسخ داد: نه قربان. من ندیدم اما همسرم دید!

پدر به پسرش گفت: «راستي صبح چه مي خواستي به من بگويي »
پسر با شرمندگي:«نمي خواهم شما را بترسانم ، ولي امروز صبح معلم رياضي مان گفت كه از اين به بد هر كسي مسأله رياضي را غلط حل كند ، تنبيه
مي شود»

پیر زنه به پیر مرده میگه: عزیزم! توی نودمین سالگرد ازدواجمون چی می خوای؟ پیر مرد میگه یک لحظه سکوت!

غضنفر زنش رو طلاق ميده
همه بهش ميگن : بابا , طلا خانوم كه زن خوبي بود چرا طلاقش دادي ؟
غضنفر با عصبانيت ميگه : غلط كرده . تازه فهميدم كه چقدر عوضي بود . ديروز بازار بودم همه ميگفتن : طلا كشيده پائين !
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:17 am

دعاي يك زن موفق: خدايا، از تو خردمندي مي‌خواهم تا همسرم را درك كنم، عشق مي‌خواهم تا او را ببخشم، بردباري مي‌خواهم تا شرايطش را بپذيرم، زيرا اگر از تو قدرت بخواهم، او را آنقدر مي‌زنم تا بميرد!

كلمه مادر و زن هر دو كلمات مقدسي هستند ولي پناه بر خدا از زماني كه اين دو يكجا تلفظ شوند

مدير تيمارستان گزارش دادند شب پيش يكي از بيماران قصد خودكشي در وان حموم را داشته ولي خوشبختانه يك بيمار ديگر به نام حیف نون نجاتش داده. پزشك تيمارستان پس از مطالعه پرونده حیف نون صداش كرد و گفت: وقتش رسيده كه تورو آزاد كنم اين اقدام بزرگ تو نشون ميده حالت خوب شده. البته متاسفم... اون بيمار بالاخره اين كارو كرد. اين بار خودشو تو بالكن اتاقش حلق آويز كرده. حیف نون می گه: نه اون خودكشي نكرده، چون خيس بود من آويزونش كردم خشك بشه!

غضنفر داشته یكی رو بدجور میزده و هی داد میزده كمك كمك! بهش میگن بابا تو كه داری اینو می زنی، تو چرا كمك می‌خوای؟ میگه آخه این گفته اگه بلند شم لهت می كنم

به غضنفر میگن میدونی احمق ترین خواننده کیه؟ میگه حبیب. بهش میگن خوب چرا؟ میگه:اخه داره گیتار میزنه میگه صدای دهل میاد
shahpar
Admin
Admin
shahpar

مرد: زن! تو چرا رفتی باز سه دست لباس نو خریدی، آخه نمی گی من از کجا پولشو بیارم؟ زن: عزیزم، می دونی من اصلاً آدم فضولی نیستم!

غضنفر داشت آب جوش ميريخته توي باغچه! بهش ميگن: چرا آب جوش ميريزی تو باغچه؟؟ ميگه: آخه چاي كاشتم

یک روز سه زن که سر یک چیز پیش پا افتاده دعوایشان شده بود در کلانتری با صدای بلند داد و بیداد راه انداخته بودند. طوری که کم مانده بود شیشه ها ترک بردارند. ظاهرا قصد ساکت شدن هم نداشتند. اما وقتی مامور پلیس به آنها گفت که اول کسی که بزرگ تر از دو نفر دیگر است، حرفش را بزند، همه آنها ساکت شدند!

مردی تعریف می کرد که با دو دوستش به جنگل های آمازون رفته بود و در آنجا گرفتار قبیله زنان وحشی شدند و آنها دو دوستش را کشتند. وقتی از او پرسیدند چرا تو زنده ماندی، گفت: زن های وحشی آمازون از هر یک از ما خواستند چیزی را از آنها بخواهیم که نتوانند انجام بدهند. خواسته های دو دوستم را انجام دادند و آنها را کشتند. وقتی نوبت به من رسید به آنها گفتم: لطفا زشت ترین شما مرا بکشد!
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:19 am

اس ام اس طنز ماه رمضان

به یارو ميگن تو که روزه نمي گيري، چرا سحري مي خوري؟ مي گه نماز که نخونم،... روزه که نگيرم... سحري هم نخورم؟ بابا مگه من کافرم؟
.
.
.
طرف روزه می گیره، 5 دقیقه به اذان روزشو میشکنه. می گن چرا اینکارو کردی؟ می گه خواستم به خدا ثابت کنم که می تونم اما نمی گیرم
.
.
.ماه رمضان ماه صفا ، تعطیلی ، پرخوری ، بیکاری و سیگار بعد از افطاری و تماشای سریالهای سرکاری مبارک باد

.
.
.
به غضنفر مي گن نظر شما راجع به ماه رمضان چيه ؟ مي گه والا خيلي خوبه فقط يه ذره زولبيا باميه اش رو زياد کنن بهتر مي شه
.
.
.
ماه رمضونه یه وقت جایی نری که پیدات نکنم . آخه دارم دنباله ۶۰ تا گدا میگردم !!!روتو حساب کردم!!!
.
.
.
مناجات غضنفر باخدا : خدايا ماه رمضان را مانند المپیک هر 4 سال يک بار آن هم در يک کشور برگزار کن
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:22 am

در پی ازدواج یوزارسیف در بسیاری از مدارس دخترانه عزای عمومی اعلام شد

قاضي: اگر جواب ندي پدرت را در مي آوريم.
متهم:خدا پدرتو بيامورزه! پدر من سالهاست كه در زندان است!

از چارلي چاپلين مي پرسند : خوشبختي چيه ؟ ميگه خوشبختي فاصله اين بدبختي تا بدبختي بعدي

زن تو زندگیت مثل ویروسه!!!
اگه وارد زندگیت بشه:
1. جیباتو Search می کنه!
2. پولاتو Delete می کنه!
3. خانوادتو Edit می کنه!
4. ارتباط با دوستاتو Cut می کنه!
5. دفترچه تلفن موبایلتو Scan می کنه!
6. خوشیاتو Cancel می کنه!
7. آخرش هم مخت Hang می کنه!!!

پسره از باباش ميپرسه بابا فرق حادثه با بدبختي چيه ؟ ميگه پسرم فکر کن ما رفتيم شمال يه موج بزرگ مياد مادرتو ميبره تو دريا، به اين ميگن حادثه. حالا اگه يکي پيدا شه مادرتو نجات بده بهش ميگن بدبختي...
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:22 am

مردها بر اثر كمبود عاطفه ازدواج می كنند ، بر اثر كمبود حوصله طلاق می دن
ولی نكته جالب اینه كه بر اثر كمبود حافظه دوباره ازدواج می كنند !!!!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
مردها سه تا آرزو دارن :
- اونقدر كه مامانشون می گن خوش تیپ باشن !
- اونقدر كه بچه شون می گن پولدار باشن !
و مهمتر از همه اینكه :
- اونقدر كه زنشون شك داره زن داشته باشن
مرد اولی : امان از دست این زنها !؟ زنم تمام دارائیمو برداشت و رفت !
دومی : خوش به حالت ! زن من تمام دارائی مو برداشت و نرفت !!!
- زن به شوهر : من احمق بودم كه باهات ازدواج كردم !
مرد : عزیزم چرا عصبانی می شی ! خب من هم عاشقت بودم اینو نفهمیدم !!!

مرد به زن : عزیزم ممنونم ازت ! تو اعتقاد به دین رو به زندگیم آوردی!
چون من قبل از ازدواج معتقد بودم جهنم اصلا’ وجود نداره !!

خداوند زن را آفرید تا هیچ مردی به مرگ طبیعی نمیرد !!!

زن .یه به شوهرش میگه: شوهر همسایه هر روز صبح كه میخواد بره سر كار زنش رو
میبوسه! تو چرا این كار رو نمی كنی؟
شوهر میگه: آخه من كه زنه رو خوب نمی شناسم !!

یك زن نگران آینده است تا زمانی كه شوهر كند
یك مرد هرگز نگران آینده نیست تا زمانی كه زن بگیرد
یك مرد موفق مردیست كه درآمدش بیشتر از مبلغی باشد كه زنش خرج می كند
یك زن موفق زنیست كه بتواند چنین مردی را پیدا كند
برای اینكه با یك مرد شاد باشید باید او را كاملا درك كنید و كمی دوست داشته باشید
برای اینكه با یك زن شاد باشید باید او را كاملا دوست داشته باشید و اصلا سعی نكنید كه او را درك كنید
مردان متاهل بیشتر از مردان مجرد عمر می كنند در عوض مردان متاهل بیشتر آرزوی مرگ می كنند
برنده جایزه نوبل ادبیات در زمان تقدیم جایزه خود به همسرش گفت :
.
.
" این جایزه را به همسر عزیزم تقدیم می كنم كه با نبودش باعث شد من بتونم این كتاب را تمام كنم " !
زن خوب مثل دایناسور می مونه كه نسلش منقرض شده ولی مرد خوب مثل سیمرغ می مونه كه از اول یه افسانه بوده!

جوك های آقایان راجع به همسران خود در فرهنگ غرب!!!

یك مرد بابت یك كالای 1 دلاری كه نیاز دارد 2 دلار می پردازد
یك زن بابت یك كالای 2 دلاری كه نیاز ندارد 1 دلار می پردازد
تنها انتقامی كه می توانی از كسی كه زنتان را از چنگ شما در آورده است بگیری آن است كه وی را وادار كنی او را نگاه دارد.

چون دو سال است ازدواج كردم، دیگر از تروریست ها وحشتی ندارم.
من در ازدواج شانسی نداشته ام، اولی مرا ول كرد و رفت، و دومی این كار را نكرد.

من و همسرم بیست سال شاد بودیم تا آنكه با هم آشنا شدیم.
مردی برای یافتن مادر زن در روزنامه آگهی داد، فردای آن روز صدها نامه برای او آمد كه
نوشته شده بود:
می توانید مادر زن مرا بگیرید.
مردی با افتخار گفت: زن من یك فرشته است
مرد دیگری جواب داد: خوش به حالت، زن من هنوز زنده است.
shahpar
Admin
Admin
shahpar

- در نيويورك خانم مستر اسميت رفت پيش وكيل دادگستري و گفت: من مي‌خوام از شوهرم طلاق بگيرم. وكيل گفت: بسيار خوب، مانعي ندارد... فعلا دوهزار دلار بدهيد تا ترتيب كارتان را بدهيم. خانم گفت: زكي! 500 دلار مي‌گيرند كه او را بكشند، چرا دو هزار دلار بدهم؟
------------------------------
یارو مي‌ره سيگار فروشي: آقا سيگار برگ دارين؟ خير. پس يك بسته كوبيده بدين!
------------------------------
-راستي فهميدي ديشب خانه ما دزد آمد و الان دزده تو بيمارستانه؟ نه مگه چطور شد؟ هيچي، زنم فكر كرد، كه دير اومدم خونه!
--------------------------------
بچه‌اي از پدرش پرسيد: فرق تفنگ و مسلسل چيست؟ پدرش جواب داد: پسرم وقتي من و مادرت حرف مي‌زنيم بيا گوش كن. آن وقت مي‌فهمي فرقش چيه!
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:23 am

فرهنگستان لغت اعلام كرده: از اين به بعد به جاي واژه زشت و زننده «زن خراب» از واژه شيك و باكلاس «بانوي همگاني» استفاده نماييد!

-----------

غضنفر سوار تاكسي بوده ... بعد از مدتي يكي پياده ميشه و درو محكم ميبنده ... راننده ميگه : الاغ بي شعور ... يه كمي جلوتر يه نفر ديگه پياده ميشه و باز در و محكم ميبنده و بازم راننده ميگه : الاغ بي شعور ... خلاصه نوبت به غضنٿر ميرسه و غضنٿر هم با دقت در و آهسته ميبنده ميبينه راننده داره نگاش ميكنه به راننده ميگه : چيه ... الاغ باشعور نديدي

-----------

يه روز دوتا بنده خدا هیز از کنار هم رد ميشن يکيشون برميگرده ميگه ببخشيد علي جون از جلو نشناختمت!!!

----------

يه روز يارو سوار هواپيما مي شه،يهو هواپيما سقوت مي کنه... . . . اين قرار بود جوک باشه اما حادثه خبر نمي کنه!
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:23 am

دو تا سگ میخواستن ازدواج کنن عروس موقع بله گفتن میگه :با اجازه پدر سگم مادر سگم و دو تا داداش توله سگم و خود تخم سگم واق

غضنفر منچ بازی میکنه ، مار نیشش میزنه !!!

به یارو ميگن برو اين اتوبوس را پارك كن.مي ره صندلي هاشو در ميآره جاشون درخت ميكاره.

حیف نان ميره براي عضو شدن تو بسيج مسئول ثبت نام ازش ميپرسه معني قدس سره الشريف يعني چه؟ حیف نان يه خورده فكر مي كنه ميگه همون دمت گرم خودمونه ديگه!

حیف نان نون بربري مي خره از جلو لواشي رد مي شه مي بينه نونها دارن تو دستگاه مي چرخن مي گه: اقا چقدر مي گيري اين بربري منم يه دور سوار بشه؟

حیف نان ميخواست سواره گاوش بشه گاوه مو مو ميکرده حیف نان ميگه خفه شو اول مو بعد تو!

<-®️-®️-®️-®️--- مي دوني اين چيه؟ گوجهء روي سيخه، ولي جگرش داره SMS ميخونه!

غضنفر میره س.و.پ.ر مارکت میگه یه مایع ظرفشویی خوب بدین ….. صاحب مغازه میگه : گلی خوبه؟
غضنفر میگه: مرسی سلام میرسونه
shahpar
Admin
Admin
shahpar

پستعنوان: رد: اس ام اس جوک (فارسی)   اس ام اس جوک (فارسی) - صفحة 5 Emptyالأربعاء سبتمبر 09, 2009 5:24 am

ترس پسرها از ازدواج دل بستن به یه دختر نیست دل بریدن از بقیه دخترهاست!!

به غضنفر میگن میزان تحصیلات؟ میگه PHD
میگن یعنی چی؟ میگه:
Passed Highschool with Difficulties

به غضنفر میگن لپ لپ می خری؟
میگه : آره ! میگن حالا جایزه هم توش داره؟
میگه فکر نمی کنم ،‌من لپ لپ رو واسه کیفیتش می خرم !!!

به غضنفر میگن تو چرا ریش نداری میگه اخه من به مامانم رفتم

يك روز يه گوسفنده با مامان باباش دعواش ميشه ميره سر كوچه تاكسی بگيره ، ميگه : كشتارگاه ، كشتارگاه

اس ام اس جوک (فارسی)
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 5 از 6رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6  الصفحة التالية
 مواضيع مماثلة
-
» اس ام اس سرکاری (فارسی)
» اس ام اس های عاشقانه (فارسی)