سری 60 ورژن 3 , Symbian 9.1 - 9.2 - 9.3
برای امکانات بیشتر و دیدین مطلاب و دیدن پست های موبایل باید عضو شوید
برای امکانات بیشتر و دیدین مطلاب و دیدن پست های موبایل باید عضو شوید
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سری 60 ورژن 3, Symbian 9.1 - 9.2 - 9.3

الرئيسيةالرئيسية  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورودورود  

اس ام اس سرکاری (فارسی)

رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2
نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 83

اس ام اس سرکاری (فارسی) - صفحة 2 Empty
پستعنوان: اس ام اس سرکاری (فارسی)   اس ام اس سرکاری (فارسی) - صفحة 2 Emptyالثلاثاء سبتمبر 08, 2009 9:59 pm

تذكير بمساهمة فاتح الموضوع :

نمی دانم تا کدامین طلوع زنده خواهم ماند و در کدامین غروب خواهم رفت... اما دوست دارم تا اخرین لحظه بودنم تو را سر کار بگذارم.

خر بالدار تاحالا ديدي؟ صد درصد نه. پس خيال پرواز رو از سرت بيرون كن

اگر دیدی روزی به یادت گریه کردم بدان آن روز پیازی رنده کردم.

تو چشات نگاه كردم تمام زيبايي آفرينش رو ديدم! زياد خوشحال نشو تو چشات خودمو ديدم.

خدا می دونه که من فقط تو رو دوست دارم، خدا می دونه که تو تنها عشقه منی، خدا می دونه که فقط تو رو می پرستم، خدا می دونه که من این اس ام اسو تا حالا واسه چند نفر فرستادم!

اگه یکی دستتو گرفت دستت لرزید قلبت لرزید بدنت لرزید واسه عشق عجله نکن شاید بابابرقی باشه.

تمام عاشقاني كه مثل شمع مي سوزند تااخر امسال گاز سوز مي شوند.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 83

اس ام اس سرکاری (فارسی) - صفحة 2 Empty
پستعنوان: رد: اس ام اس سرکاری (فارسی)   اس ام اس سرکاری (فارسی) - صفحة 2 Emptyالثلاثاء سبتمبر 08, 2009 10:06 pm

.................................................. .................................................. ..................................
فرشته ها حتما مي آيند فرشته ها آمده اند پايين. همه جا پر از فرشته است . از كنارت كه رد ميشوند،مي فهمي؟ اسمت را كه صدا مي زنند، مي شنوي؟دستشان را كه روي شانه ات مي گذارند ،حسمي كني؟ خوب خيالاتي شديا!!!!!!
.................................................. .................................................. ...................................
اگر خواستار مهاجرت به كانادا هستيد تا 30 سپتامبر با ما تماس بگيريد .....دسته ي غاز هاي وحشي مهاجر!
.................................................. .................................................. ....................................
سلام،ميدوني رفيق؟ اگه حماقت وجود نداشت دانايي هم معني نداشت. اگه زشتي نبود زيبايي هم بي معني بود. ميبيني؟ دنيا به تو هم نياز داره
.................................................. .................................................. ....................................
سلام،خوبي؟ يه لطفي به من ميكني؟ يه عكس تمام قد از خودت بگير برام سند كن. .?Okآخه ميخوام كارت بازي كنم ولي جوكر گم شده!!!!
هيچ وقت خبر نميكنه كه ك ي مياد . خيلي وقته كه نميخوام ببينمش . حالا توي تموم راه دنبالمه . بددرديه "اسهال" ميدوني كه ..
كجائي؟ همدم شبهام ! هرشب باهام تو رختخوابي و به پاهام چسبيدي، هروقت ميرم بيرون، دلم برات تنگ ميشه، با تو خيلي راحتم؛ كجائي پيژامه من؟!
.................................................. .................................................. ...................................
ik ik ik ik ik ik ik i k
ik ik ik ik ik ik ik i k
آفرين! ايول! بهتون تبريك ميگم! شما بالاخره تونستيد به زبون ميمونها صحبت كنيد!
.................................................. .................................................. .....................................
سلام،خوبي؟ ببين يه خواهشي ازت دارم .ميخوام اگه ميشه يه دو سه روز ي بيام خونه ي شما بمونم. اين روزا انگار همه با من مشكل دارن ....الان به يه دوست حقيقي نياز دارم ......... قربانت "عثامه بن لادن"
.................................................. .................................................. .....................................
سلام. من دارم هفته ي ديگه ازدواج ميكنم . يه مهمون ي كوچيكه . حتماً بيا . لطفاً هديه نيار . فقط يك نفررو بيار كه من باهاش ازدواج كنم!!
.................................................. .................................................. ......................................
3 تا ميمون از باغ وحش فرار ميكنن ! اوليش ميره آفريقا دوميش ميره هند سوميش هم داره اين پيغام رو ميخونه!!!
.................................................. .................................................. ......................................
يه چيزي رو خيل ي وقته ميخوام بهت بگم، ميدونم ميگ ي برو بابا . من عاشقه .عاشقه ...عاشقه تو .. عاشقه تو..عاشقه تو .... عاشقه تربچه هستم.
اي كه در را به رويم بستي و پا روي عشقم گذاشتي بابا جون دستم لاي در مونده!!

اس ام اس سرکاری (فارسی)
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 2 از 2رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2
 مواضيع مماثلة
-
» اس ام اس جوک (فارسی)
» اس ام اس های عاشقانه (فارسی)